Kłodawskie lampy solne i ich dobroczynne działanie

Kłodawskie lampy solne i ich dobroczynne działanie

 

Jednym z podstawowych problemów obecnego stulecia jest stale pogarszająca się jakość powietrza zarówno na zewnątrz jaki i w pomieszczeniach.
Codziennie jesteśmy otoczeni przez urządzenia elektryczne. Trudno wyobrazić sobie życie bez podstawowych urządzeń z których korzystamy na codzień: kuchenki mikrofalowej, telewizora, laptopa oraz wielu innych sprzętów z którymi praktycznie się nie rozstajemy. Niestety, są one źródłem szkodliwych dla człowieka jonów dodatnich. Nagromadzenie się tzw. elektrosmogu w pomieszczeniu skutkuje niekorzystnym samopoczuciem fizycznym i emocjonalnym.

Jednym z efektywniejszych sposobów eliminacji jonów dodatnich jest  korzystanie z kłodawskich lamp solnych oraz świeczników solnych. Działają one jak naturalne jonizery powietrza. Włączona żarówka w lampie lub zapalony tealight w świeczniku podgrzewają klosz solny lampy czy świecznika. Efektem tego powstawanie jonów ujemnych. W pomieszczeniu tworzy się specyficzny mikroklimat, neutralizujący jony dodatnie emitowane przez sprzęty elektryczne.

Dodatkowo lampa solna, podobnie jak przebywanie w komorach solnych,  wspomaga leczenie dolegliwości górnych dróg oddechowych, przeziębień i kataru. Wspiera

Kłodawskie lampy solne polecane są  jako elementy wyposażenia pomieszczeń dla osób cierpiących na alergię lub astmę. Kojące światło lamp i świeczników pomaga osobom cierpiącym na kłopoty ze snem i zestresowanym.

Kłodawskie lampy solne są świetnym elementem wyposażenia każdego biura czy mieszkania.

Zarówno świeczniki solne jak i lampy solne możecie nabyć w firmowym sklepie internetowym Kopalni Soli KŁODAWA” S.A.

https://sklep.sol-klodawa.com.pl/product-category/dla-domu-i-ogrodu/

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Tagged in